Kontakt

 

REDAKSJONEN


                              

Egil Smalberget                                              Roger Stormo
Redaktør                                                           Redaktør
+47 91 75 12 69                                               +47 9208 6526
es@3dpnorge.no                                            roger.stormo@agi.no

 

mattias_bw                               

Mattias Kristiansson                                      Peter Ollén
Sjefredaktør & utgiver                                      Daglig leder
+46 703 068 803                                               +46 730 298 733
mk@3dp.se                                                         po@agi.se

 

 

soren-winslow_bw                                  lis_bw-copy

Søren Winsløw                                                   Lis Lykke
Redaktør                                                               Redaktør
+45 612 259 97                                                    +45 28 11 02 44
sw@3dpdanmark.dk                                           ll@3dpdanmark.dk

 

SALG / FINANS


toivo_bw                                  felix_bw

Toivo Persson – Travesset                              Felix Nilsson
Sales manager                                                     Økonomi & administrasjon
+46 704 663 803                                                 +46 730 298 735
toivo.persson@agi.se                                         felix.nilsson@agi.se

 

STUDIO / PRODUKSJON


jesper_bw                                 mette_bw2

Jesper Kahr Nielsen                                         Mette Rosencrantz
AD, designere & web designer                          Jr. Art director
+45 3164 1301                                                     +46 760 485 373
jkn@agi.dk                                                           mette.rosencrantz@capdesign.se

 

johanna_bw                                  anna_bw2

Johanna Kendrup                                               Anna Cullberg
Prosjektleder                                                        Traffic & prosjektleder assistant
+46 707 903 299                                                  +46 733 526 573
johanna.kendrup@agi.se                                    anna.cullberg@agi.se

 

Dela artikeln

Email this to someoneShare on LinkedInShare on Facebook